Lornetka noktowizyjna z dalmierzem dla wymagających użytkowników

Nowoczesne lornetki noktowizyjne to nic innego jak popularne binokulary noktowizyjne, które są bardzo wygodne w użytkowaniu, dlatego też cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Dzięki zaawansowanej technologii podczerwieni lornetka noktowizyjna z dalmierzem umożliwia widzenie w ciemności.

Dlaczego warto?

Lornetka noktowizyjna z dalmierzem zapewnia bardzo szeroki kąt widzenia, ale pamiętać należy o tym, że konkurencyjne monokulary oferują zdecydowanie większy zasięg obserwacji. Godne polecenia są przede wszystkim cyfrowe urządzenia, które umożliwiają nie tylko obserwacje w czasie rzeczywistym, ale również nagrywanie obrazu i zapisywanie go bezpośrednio na kratę pamięci.

Zaawansowana technologia Fusion

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne lornetki noktowizyjne z technologią Fusion. Po dodaniu aspektów termicznych wyświetlany obraz jest zdecydowanie bogatszy w różnorodne detale. Fusion to zaawansowana technologia, która łączy największe zalety termowizji i noktowizji. W dużej mierze to właśnie dzięki lornetkom z technologią Fusion można raz na zawsze zapomnieć o dokuczliwych zaroślach i krzakach, które zasłaniają obraz.

Na co zwrócić uwagę?

Dobra lornetka noktowizyjna z dalmierzem powinna posiadać przede wszystkim bardzo dobre sensory termiczne i optyczne. Jeżeli lornetka będzie użytkowana w wymagających terenie to koniecznie musi posiadać wysoki standard IP67. Przydać mogą się także ogniwa zapasowe, które umożliwią wielogodzinną obserwację. Jeżeli chodzi o rozdzielczość ekranu to w dzisiejszych czasach standardem jest 1024×768 pikseli. https://www.hobby4men.com/lornetka-noktowizyjna-dzien-noc-atn-binox-4k-4x-16x-smart-z-dalmierzem-006-033.html